Współpraca B2B

Dystrybutor produktów związanych z gamingiem i pop-kulturą

Pod szyldem Maxi-Profi działamy od 2019 roku, posiadamy duże doświadczenie w hurtowej sprzedaży szerokiej gamy akcesoriów oraz gadżetów gamingowych i popkulturowych.

Za sprawą praktycznej znajomości rynku i profesjonalnego doświadczenia w handlu zapewniamy naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Konsekwentnie stawiamy na poszerzanie asortymentu oferowanych produktów, aby nasza oferta spełniała oczekiwania nawet najbardziej zagorzałych kolekcjonerów.

Dzięki wysokim rabatom i upustom wypracowanym u naszych dostawców możemy zaproponować atrakcyjne ceny i wysoką dostępność. Fachowy personel naszej firmy zapewnia szybką i sprawną obsługę – znaczną większość zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin, a naprawdę duże zamówienia realizujemy w stałym kontakcie z klientem, aby spełnić wszystkie potrzeby.

W swojej ofercie...

… posiadamy szeroki wybór gadżetów związanych z grami, filmami, komiksami oraz szeroko rozumianą popkulturą. Stale współpracujemy z czołowymi producentami i dystrybutorami licencjonowanych produktów oraz figurek kolekcjonerskich. 

Nasza Misja

W codziennej działalności naszej firmy staramy się łączyć zamiłowanie do rzeczy przynoszących radość z jak najlepszą współpracą z naszymi klientami. Bycie kolekcjonerem to styl życia, dlatego zawsze jesteśmy otwarci na Państwa sugestie oraz potrzeby. Ciężko pracujemy, by móc oferować naszym klientom wysoką jakość w przystępnych cenach. Jest to możliwe dzięki naszemu zaangażowaniu w pracę, popartemu zdobytym doświadczeniem, budowaniu długotrwałych relacji z dostawcami i odbiorcami oraz pasji i zainteresowaniom.

Naszą misją jest zadowolenie naszych klientów. 

Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt:

Maxi-Profi Piotr Konopka

ul. Tadeusza Borowskiego 2 lok. 301
03-475 Warszawa,Polska